tel. 533 441 831 e-maillinguin@linguin.pL

Trochę o nas…

Linguin Akademia Rozwoju oraz Szkoła Języków Obcych oferuje placówkom przedszkolnym zajęcia językowe, różnorodne zajęcia kreatywne, edukacyjne, szereg warsztatów o interesującej tematyce, koncerty muzyczne.  Nasze zajęcia pomagają przedszkolakom i żłobkowiczom doskonalić ich umiejętności językowe, rozwijać ich umuzykalnienie, rozwój ruchowy, motorykę oraz inne kompetencje. Wychodzimy z założenia, żeby każdy Maluch znalazł coś dla siebie, wybór zajęć musi być naprawdę duży i różnorodny. Nasze zajęcia w zależności od tematyki przeznaczone są dla dzieci od 1 – 6 roku życia.

Istniejemy od 2013 roku, cały czas pracujemy nad naszą ofertą, tak żeby mieć pewność, że spełnia ona wymagania najbardziej wymagających klientów. Zaufały nam zarówno placówki publiczne jak i prywatne. Współpracujemy z  przedszkolami, żłobkami, również z oddziałami integracyjnymi, klubikami, klubokawiarniami.  Nasze zajęcia odbywają się już w ponad 70 placówkach w Warszawie i okolicach; współpracujemy z dużymi przedszkolami sieciowymi, jak również z mniejszymi placówkami autorskimi, placówkami polskojęzycznymi, dwujęzycznymi, angielsko- lub francuskojęzycznymi.

Linguin Akademia Rozwoju oraz Szkoła Języków Obcych to przede wszystkim fantastyczna kadra, współpracujemy z ponad 40 lektorami, nauczycielami, instruktorami. Są to ludzie z pasją, rewelacyjnym podejściem do dzieci. Specjaliści w swojej dziedzinie, z niesztampowymi pomysłami, które pozwalają nam na tworzenie autorskich zajęć, warsztatów, czy też koncertów.

W Linguin mówimy językami świata.
A co za tym idzie?

L – lubimy uczyć
I – Indywidualne podejście
N – Naturalne przyswajanie wiedzy
G – Globalne podejście
U – Umuzykalnienie
I – Immersja
N – Nowoczesne techniki i metody